HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

Firmamız 1996 yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamız kurulduğu tarihten itibaren kaliteli ürünler sunma vizyonundan taviz vermeden bugünlere ulaşmıştır. Günümüzde müşterilerimizin tüm makine parkı için filtreleme sistemleri sunup yakıt ve hidrolik sıvıları filtrasyonu sistemleri sağlamaktayız. Bu sene içinde gittiğimiz yeniden yapılanma süreci ile büyüyen iş yerimizde genişleyen kadromuzla her zaman olduğumuzdan daha iyi bir şekilde müşterilerimize hizmet ediyoruz. Yeniden yapılanma sürecimizde firmamız Parker markasının hidrolik hortum ve bağlantı elemanlarının da bayiliğini almış ve yeni şubemizde Parker Store konsepti ile bu ürünler için hizmet vermeye başlamıştır.

 

Süregelen 20 yıllık süreç içerisinde firmamız filtrasyon ürünleri üzerine ciddi bir ilerleme kaydetmiş, bunun yanında rakipsiz bir stok seviyesine ulaşmıştır. Deneyimlerimiz ve geniş stok seviyemiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını minimum süre içerisinde giderebilmekteyiz.

2017 yılı içerisinde hidrolik hortum ve bağlantı elemanları distribütörü olmuştur. Yeni adım attığımız bu sektörde ilk çalışmalarımız bu konuda uzman kişilerden eğitimler almak oldu. Eğitimler ve kadromuza katılan profesyonel çalışanlarımız neticesinde müşterilerimize eksiksiz bir hizmet sunabilmekteyiz. Süreç içerisinde oluşturduğumuz güçlü stoğumuzun desteğiyle uygun ürünleri en kısa süre içerisinde müşterilerimize teslim edebilmekteyiz.

  • OEM Kalitesinde Ürünler
  • Güçlü Tedarik Ağı
  • Uzman Satış Kadrosu
  • Güler Yüzlü Hizmet
  • Hızlı Çözüm
  • Yüksek Ürün Çeşitliliği
UZMAN KADRO

Filtre ve Hidrolik konusunda tüm sorularınıza cevap verebilecek uzman bir kadromuz var...

GARANTİLİ HİZMET

hidrolik hortumlarda 1 yıla kadar sızdırmazlık garantisi verebilmekteyiz...

KALİTELİ ÜRÜNLER

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kadar sattığımız ürünlerde kaliteli ve dünya standartlarındadır...

UZUN SÜRELİ ÇÖZÜMLER

Doğru ürün seçimi ve kalitesiz ürünler yerine uzun süreli çözümler sunmaktayız...